::NSSD-Srbija  'Serbian National Alliance'
April 18, 2024, 10:54:27 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Dobrodosli na NSSD-Srbija
 
  Home Help Search Gallery Links Staff List Login Register  

доктор Уилиам Пиърс и "Гласовете на Америl

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: доктор Уилиам Пиърс и "Гласовете на Америl  (Read 968 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
samvoin
POVERLJIVI
Heroj
*
Offline Offline

Posts: 1139



View Profile
« on: February 15, 2008, 11:42:57 am »

Европейците бяха по–бдителни от американците. От една страна европейците имаха по дълга памет : те бяха по–наясно с дългата история на еврейското манипулиране и хищничество,отколкото американците. От друга страна, в Европа опасността беше доста по–близка. Освен в Русия, комунистически партии в някои европейски страни бяха използували хаоса след войната за да сграбчат властта и в малко страни, Унгария например, временно имаха успех. Хората знаеха етническия произход на комисарите и бяха ужасени от тяхното поведение по отношение на нееврейското население. Дори в островна Англия не по малко значима обществена личност като Уинстън Чърчил, говори ясно и открито за опасността от еврейския комунизъм. В статия публикувана на цяла страница във вестник „ Лондонски Илюстриран Неделен Вестител „ на 8-ми февруари 1920-та година, Чърчил писа и аз го цитирам :

“Това политическо движение сред евреите не е ново. От времето на Адам Вайсхаупт Та чак до това на К. Маркс и Троцки в Русия, Бела Кун в Унгария, Р. Люксембург в Германия и Ема Голдман в САЩ, тази световна конспирация за свалянето на цивилизацията и установяване на едно общество на базата на забавено развитие, завист,злоба и невъзможно равенство, постоянно расте. Определено, тази конспирация изигра голяма роля в трагедията на Френската Революция. Беше двигателят на всички подмолни движения през деветнадесети век ; и сега най–после тази банда от странни личности, от подземния свят на големите европейски и американски градове, хванаха руснаците за косите им и стана практически неоспорим господар в тази огромна империя. Не е необходимо да се оспорва големият дял в създаването на болшевизма и фактическото осъществяване на Руската Революция от тези интернационални и в по–голямата си част атеистични евреи. Със сигурност техния дял е много голям ; по–всяка вероятност надминава всички други. С изключение на Ленин, мнозинството отръководните фигури в болшевишкото движение са евреи. Освен това, главната подбуда и движещата сила идват от еврейските лидери. Така Чичерин, чист руснак, е засенчен от неговия незначителен подчинен Литвинов, влиянието на руснаци като Бухарин и Луначарски не може да се сравнява с властта на евреите Троцки и Зиновиев или с тази на Красин и Радек. Дори още по–поразително е преобладаването на евреите в съветските институции. И видна, ако не наистина главна част от системата на тероризъм прилагана от Извънредната Комисия за Борба Против Контрареволюцията(ЧЕКА), е заета от евреи, а в някои известни случаи и от еврейки. Същата зла репутация беше добита от евреите през време на краткия период на терор, през който Бела Кун управлява в Унгария. Същият феномен беше представен и в Германия(по–специално в Бавария), дотолкова доколкото на тази лудост беше позволено да използува временното изтощение на германците. Въпреки че в тези страни има много неевреи, също толкова лоши колкото най лошите еврейски революционери, частта заемана от последните като пропорция от техния брой в цялото население е поразителна ” - край на цитата.

В действителност, Чърчил каза доста повече неща в тази статия, относно опасностите от допускането на еврейския комунизъм да се налага безпрепятствено и ако Вие наистина искате да правите изследване върху произхода на нашата днешна бъркотия, то Вие трябва да прочетете цялата статия. Kогато намерите статията, от която току–що Ви четох откъс – важна статия, написана от една изтъкната личност на XX-ти век и публикувана в голям британски вестник – Вие може да се запитате защо никога не сте чули за тази статия преди да я представя на вниманието Ви?

Както вече казах, липсваше ни бдителност. Много малко хора обърнаха внимание – американския автомобилопроизводител, Хенри Форд, например – но повечето бели американци бяха твърде заети с техните си баскетболни и футболни игри, както и с хумористичните издания. Нас не ни интересуваше наистина какво евреите правеха на бялото население отвъд океана, тъй като те не бяха американци. Единствените хора, които обърнаха внимание на този проблем, бяха германците. Те бяха твърдо решени да не оставят евреите да вършат с тях това което бяха направили на руснаците и което се опитаха да направят на унгарците. И така, те взеха мерки, за да се отърват от Р. Люксембург и нейните приятели и ги прогониха от Германия. Когато германците направиха това, евреите в Америка започнаха да пищят и да призовават за друга световна война, която да ги спаси от германците. По това време, евреите имаха почти монополно положение в медиите и представяха своята версия от историята на американската публика.

Нашите хора имаха един друг недостатък в допълнение към недостатъчното чувство на расова солидарност към други бели хора по света и липсата на бдителност : ние също така нямахме отговорно ръководство. Това, което имахме, бяха политици : изкусни лъжци – актьори, адвокати – които никога не питат себе си, “Аджеба, каква политика е добра за нашите хора? ” а само : “ Как мога да бъда избран? Какво трябва да обещая на хората, за да им взема вота? Какво поведение би ме направило популярен?” С контрола на евреите върху масмедиите, Холивуд и Медисън Авеню – а следователно и върху умовете на обществото – ставащ все по–тотален през последното столетие, въпросът, който политиците си задават все повече е : „ Какво трябва да правя аз, за да задоволя евреите и спечеля подкрепата им? ’

И така през 1933-та, същата година в която ново германско правителство дойде на власт за да освободи Германците от контрола на евреите, в САЩ дойде на власт правителствос, правещо всичко онова, което евреите пожелаеха да бъде направено. Франклин Рузвелт се обгради с повече евреи, отколкото всеки предишен американски президент. В това отношение той беше Бил Клинтън на днешното време.

Използувайки Рузвелт като свое благоразположено средство, евреите приложиха на американците същия номер на примамване и след това на неочаквана промяна на политиката, за да ни вкарат във Втората Световна Война, който номер те приложиха, използувайки Удроу Уилсън за да ни вкарат в Първата Световна Война. Също като Уилсън преди 24 години, Рузвелт отиде на президентска кампания през 1940-та за втори мандат с обещанието да държи САЩ настрана от войната в Европа. И докато даваше това обещание на американците, той активно кроеше планове с еврейските си съветници и поддръжници да вкара САЩ по–скоро във войната, както и да поддържа войната в Европа като даваше обещания за подкрепа на тези страни, които бяха против Германия.

Но нищо друго не ни принизи толкова ниско, колкото борбата на погрешната страна на войната. Това разруши Британската Империя и принизи Англия. Навсякъде в небелия свят белите започнаха да сдават властта, оттегляйки и извинявайки се. Болестта на егалитаризма се разпространи мълниеносно. Навсякъде в белия свят започна морално пропадане. Не бяха само Германците тези които, загубиха Втората Световна Война ; това бяха всички Европейци, включително и американските европейци.

Единствените реални победители във войните през ХХ–ти век бяха евреите. Първата Световна Война имаше за резултат отварянето на Палестина за ционистката фракция на евреите и предаването на Русия в ръцете на комунистическата им фракция. Втората Световна Война не само ги спаси от Хитлер, но цяла Източна и голяма част от Централна Европа бяха дадени на еврейската комунистическа фракция, а предаването на Палестина на ционистите – завършено. Войната им струваше по–малко от един милион и то от по–незначителните чифути в Европа, но за сметка на това им даде основа за тяхната твърде доходна история на “холокауста ”, с която те оттогава насам изтощават белия свят.

И така днес ние имаме Д. Буш, който се опитва да надмине Б. Клинтън по превръщането на американското правителство в многонационално. Консервативните американци, патриотичните американци възложиха надеждата си на Буш за да извади Америка от лудостта на Клинтъновата ера и първото нещо, което Буш направи е да се подмазва на клинтънистите, на евреите, като назначава небели субекти на най–важните постове от администрацията си.

Буш се опитва да каже : “ Хей, аз не съм толкова лош! Вижте, назначавам черни, назначавам евреи, назначавам мексиканци. И черните, и мексиканците които назначавам, са толкова проеврейски ориентирани, колкото съм и аз самият. Моят твърдо говорещ черен държавен секретар говори еврейски език и ще подкрепя еврейските интереси по целия свят, толкова силно, колкото ги подкрепяше еврейския държавен секретар на Клинтън. Можете да ми вярвате! Ще направя всичко, което ми кажете : ще поддържам Израел. ще подкрепям налагането на закони против престъпленията “ говорене поради омраза ” Аз съм Вашият човек! ”. Той не говори това, не прави тези назначения, защото това го искат републиканците или пък американците. Това е така, защото евреите го искат. Д. Буш е един кух човек, един сламен човек.

Д. Буш е бляскав символ на състоянието на нашата раса днес : бляскав символ на нашето морална разруха през последния ХХ–ти век. Става съвсем ясно, че с такъв човек за наш американски лидер, ние ще продължаваме курса на расово самоубийство, както за съжаление бе през изминалото столетие. Съвсем подходящ пример, като се има предвид комичната опера, на която станахме свидетели през последните два месеца на първата година от този век – който може да стане нашият последен век, ако не предприемем радикални промени, час по–скоро, и започнем да си възвръщаме загубената морална сила.

Благодаря Ви, че днес отново бяхте с мен!

д–р Уилям Пиърс
Report Spam   Logged


Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy